Cez víkend pokračuje druhé ligové kolo v boccii

Po minulom víkende, ktorý priniesol dámsku dominanciu a pripravil nejedno prekvapenie, sa v Prešove, v priestoroch ZŠ Matice slovenskej opäť budú konať zápasy v paralympijskom športe boccia. Tento víkend (18. – 19. júna 2022) sa do odhodových boxov zaparkujú hráči v kategóriách BC1, BC4 a BC5.

BC1

Odkedy bol Tomáš Král preklasifikovaný do tejto kategórie, robí svojmu priezvisku vynikajúcu reklamu, pretože v nej doslova kraľuje. Podarí sa niekomu prevziať žezlo a vládu nad kategóriou BC1? Dozvieme sa v sobotu.

Vylosovanie BC1 (.pdf)

Časový rozpis – sobota (.pdf)


BC4

Naša “svätá” reprezentačná trojica v zložení Samuel Andrejčík – Michaela Balcová – Martin Strehársky si v prvom kole rozdelila pódiové umiestnenia. Prešovčania na čele s Mariánom Klimčom však budú chcieť ubrániť domáce prostredie. Výsledky tohto zápolenia sa dozvieme v nedeľu.

Vylosovanie BC4 (.pdf)

BC5

V rovnaký deň ako BC4 sa v Prešove predstavia aj hráči v kategórii BC5. Dušan Sotoniak a Peter Varga sa stretli vo finále v prvom ligovom kole. Zopakujú si toto “rande” aj v Prešove? To je otázka, na ktorú dostaneme odpoveď v nedeľu.

Vylosovanie BC5 (.pdf)

Časový rozpis – nedeľa (.pdf)

Zdieľaj: