Boccia Tatra Cup bude nabitý kvalitou

Už od štvrtka 15. júna 2023 sa v malebnom prostredí Jánskej doliny uskutoční ďalší ročník medzinárodného nebodovaného turnaja, ktorý z roka na rok naberá na popularite. Boccia Tatra Cup, ktorý sa odohrá v priestoroch Alexandra Wellness Hotel v Liptovskom Jáne, bude nabitý množstvom kvalitných hráčov z niekoľkých krajín Európy.

BRATISLAVA – Organizátor turnaja ZOM Prešov dokázal do Liptovského Jána prilákať pomerne známe mená nielen slovenskej ale aj európskej boccie. Z domácich hráčov môžeme spomenúť napríklad dlhoročného reprezentanta Tomáša Krála (BC1), Rastislava Kuriláka (BC2), či víťaza paralympijských hier z Tokia Samuela Andrejčíka.

Zo zahraničných hráčov budú najväčšími “ťahákmi” hráči v kategórii BC4: Účastníci medzinárodných bodovaných turnajov a dlhoroční reprezentanti svojich krajín Davor Komar (Chorvátsko), Radek Procházka (Česká republika) či Alexandra Szabó (Maďarsko).

Aj v ostatných kategóriách budeme môcť vidieť zaujímavé mená, akými sú napríklad Francis Rombouts z Belgicka (BC2), či Poliaci Jarosław Plewa a Zbigniew Bednarek (BC3).

Okrem samotného turnaja budú ako sprievodné akcie prebiehať workshopy pre začínajúcich hráčov boccie. Viac informácií sa dozviete aj na webstránke organizátora.


Propozície (.pdf)

Zdieľaj: