Regional Open Nymburk 2019 – všetko, čo potrebujete vedieť

Už zajtra (pondelok 23. september 2019) sa v českom Nymburku neďaleko Prahy uskutoční v poradí druhý tohtoročný medzinárodný bodovaný Regional Open. Pre ČR to bude premiéra v organizovaní takéhoto podujatia. Špecifické bude aj pre našu výpravu, pretože sa ho zúčastní len jediný hráč – Róbert Mezík, v kategórii BC2. Ten chýbal na aprílovom Regional Open turnaji v Záhrebe a preto má možnosť zúčastniť sa turnaja v ČR. Okrem neho budeme mať zastúpenie aj medzi rozhodcami. Tých vyšleme do Nymburku až 6.

Turnaj sa uskutoční v Športovom centre na Sportovní ulici 2. V tom istom priestore budú športovci aj ubytovaní.

Róbert Mezík bude v kategórii BC2 najvyššie nasadeným hráčom turnaja. S najväčšou pravdepodobnosťou ho tak uvidíme v skupine A. Zajtra a v utorok sú na pláne tréningy a v utorok navyše prebehne aj equipment check – kontrola lôpt.

V stredu 25. septembra sa začne súťaž jednotlivcov. Róbert Mezík s najväčšou pravdepodobnosťou nastúpi na prvý zápas už o 9.30. Druhý zápas odohrá v ten istý deň o 16:00. Tretí zápas skupiny odohrá vo štvrtok o 12:45. Prípadné semifinále a následné finále či zápas o bronz bude na programe v piatok. Mená súperov Róberta Mezíka sa dozvieme v najbližších dňoch.

Z turnaja by mal byť vysielaný aj online prenos.

Informácie o turnaji nájdete aj na oficiálnej webstránke podujatia.

Slovensko, do toho!

Zdieľaj: