Nominácia Slovenska na Majstrovstvá Európy v boccii

Už zajtra, 25. októbra v skorých ranných hodinách odchádza naša reprezentácia na vrchol tohtoročnej sezóny – na Majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutočnia v “hlavnom meste boccie” v Póvoa de Varzim na severe Portugalska.

Turnaju sa zúčastní 112 hráčov z 22 krajín. Po príchodovom dni budú nasledovať dva dni, kedy budú prebiehať tréningy, zdravotné klasifikácie a kontrola lôpt a príslušenstva na hru. Následne, na tretí deň, sa začne súťaž párov a tímov, ktorá bude trvať dva a pol dňa. Po súťaži párov a tímov sa začne súťaž jednotlivcov, ktorá potrvá do 1. novembra, kedy prebehne aj vyhlásenie víťazov a slávnostná večera. Odlet našej reprezentácie je naplánovaný na 2. novembra.

Slovensko obsadí takmer všetky disciplíny, chýbať bude len v Pároch BC3.

Nominácia:

BC1: Jakub Nagy, Tomáš Král

BC2: Róbert Mezík, Peter Minarech, Martin Opát

BC3: Adam Burianek

BC4: Samuel Andrejčík, Michaela Balcová, Martin Strehársky

Realizačný tím:

Ľudmila Andrejčíková, Vladimíra Balcová, Pavel Bílik, Martin Gabko, Martina Kinčešová, Natália Klimentová, Pavel Král, Carlos A. Moreno, Jana Opátová, Juraj Studený

Všetky výsledky budú pridávané na oficiálnej stránke BISFed. Z turnaju bude vysielaný aj LIVE prenos na webe turnaju. Sledujte aj náš Facebook. Slovensko do toho!

Zdieľaj: